Menu

Pilotaż wycieczek, animacja turystyczna i kulturalna

PILOTAŻ WYCIECZEK

kasia babiak 01Pilot musi być otwarty na ludzi i ich potrzeby, a nade wszystko powinien być empatyczny i odpowiedzialny, co buduje wśród uczestników wycieczki dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, dzięki czemu wspólne podróżowanie staje się przyjemne. Niezbędna jest też znajomość realiów, geografii i kultury miejsc, gdzie odbywają się wycieczki. Czasami pilot pełni zadanie przewodnika, dlatego powinien posiadać wiedzę o zabytkach, kulturze, historii odwiedzanych krajów. Powinien także umieć działać w sytuacjach awaryjnych i nietypowych oraz - co ważne - być po trosze psychologiem, aby wiedzieć czego potrzebuje turysta zanim sam o to się upomni.

Pilotaż wycieczek, to zajęcie które daje mi dużo satysfakcji dlatego do każdego zlecenia staram się podchodzić indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Przed każdym wyjazdem przygotowuję się merytorycznie, czytam, sprawdzam, poznaję, tak aby później przekazać moim podopiecznym jak najwięcej ciekawej wiedzy na temat zwiedzanych miejsc. Zadowolenie uczestników prowadzonych przeze mnie wycieczek jest dla mnie najlepszą nagrodą za moją pracę, daje mi poczucie dobrze wykonanego zadania oraz motywację do pracy z ludźmi.

Praca w branży turystycznej, pilotowanie wielu różnorodnych ze względu na swoją specyfikę grup oraz napotkane sytuacje problemowe sprawiły że nabyłam wiele doświadczenia w tej dziedzinie. Do swojej pracy podchodzę z ogromną odpowiedzialnością i poczuciem misji, staram się na każdym kroku dopilnować tego, aby klient był zadowolony z wyjazdu. Pracuję z  ludźmi w różnym wieku, klientami  indywidualnymi, grupami firmowymi.
Dla zainteresowanych współpracą pomagam opracować programy wyjazdów, doprowadzić do realizacji wykorzystując kontakty nabyte w branży. Chętnie wyjeżdżam do miejsc, w których mogę posługiwać się językami - rosyjskim, ukraińskim, angielskim czy niemieckim.

Posiadam doświadczenie na następujących destynacjach:

 • ROSJA (Sankt Petersburg, Wyspy Sołowieckie, Moskwa, Kolej Transsyberyjska, Bajkał, Soczi)
 • UKRAINA (Lwów, Kijów, Krym)
 • NIEMCY (Berlin, Hannover, Monachium)
 • HISZPANIA (Teneryfa)
 • POLSKA (Małopolska, Warmia i Mazury)

Ceny usługi pilotażowej ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju wyjazdu, wielkości grupy, czasu trwania wycieczki. Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy.

Pspółpracuję z przewodnikami po takich miastach jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk.


ANIMACJA TURYSTYCZNA I KULTURALNA

Kino? Teatr? A może wystawa w galerii?
Organizujemy atrakcje i czas wolny dla Państwa gości. Z przyjemnością się nimi zaopiekujemy  i pokażemy  najciekawsze miejsca i lokalne atrakcje. Oferta  jest dopasowana do potrzeb klienta. Podczas konsultacji dobieramy program i określamy to, co  i w jaki sposób chcieliby Państwo zobaczyć. Wiele atrakcyjnych propozycji na spędzenie wolnego czasu czekają!
Kompleksowa obsługa obejmuje:

 • odebranie  gości z lotniska/dworca
 • pomoc przy zakwaterowaniu (możliwa rezerwacja hotelu)
 • obsługa pilota lub przewodnika
 • tłumaczenie rozmów, spotkań biznesowych, negocjacji
 • pomoc w znalezieniu restauracji i wyszukanego menu
 • ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu.

Każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług, dbając o zadowolenie naszych klientów.
Zapytania prosimy składać telefonicznie lub formularz kontaktowy.

Warsztaty kulinarne
Uwielbiam gotować, odkrywać nowe przepisy i być wierna tym tradycyjnym, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Moją  kulinarną uwagę skupiam nie tylko na kuchni Europy środkowo-wschodniej, ale również na dawnej kuchni chińskiej i kuchni śródziemnomorskiej. Własny Eko- ogródek to mój powód do dumy. Upust swojej fantazji daję na prowadzonych przeze mnie warsztatach kulinarnych. Tych którzy chcą sprawdzić jakie smaki można stworzyć z pozoru zwykłych produktów, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.


EFS Dofinansowano ze środków Uni EuropejskiejKapital Ludzki


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/klejdysz/public_html/animalingua.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/klejdysz/public_html/animalingua.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 654