Menu

Bazy danych

POMOC W POSZUKIWANIU KLIENTÓW.

Rozwój stosunków gospodarczych pomiędzy Polską, a Rosją czy Ukrainą sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Przedstawiamy ofertę, dotyczącą pomocy w rozszerzeniu działalność Państwa firmy na rynku Wschodnim.

  • Oferujemy tworzenie baz mailingowych potencjalnych klientów, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, dotyczącymi branży i obszaru oraz innych konkretnych wytycznych.
  • Potrzebujesz pomocy językowej podczas rozmów biznesowych i negocjacji?
  • Chcesz  znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych w Polsce i za granicą ?

Skorzystaj z przygotowanych przez naszą firmę baz danych, obejmujących adresy mailowe firm i instytucji na terenie Rosji (w tym Obwodu Kaliningradzkiego) i Ukrainy. Zleć nam wykonanie bazy danych, której potrzebujesz.

Oferujemy również pomoc w tłumaczeniu i dostosowaniu stron internetowych do wymogów językowych i kulturowych. Tłumaczenie ofert handlowych, dokumentów firmowych na język rosyjski i ukraiński.

Możesz również skorzystać z pomocy tłumaczy, podczas wyjazdów biznesowych, delegacji, spotkań z klientami w kraju i za granicą. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, poprzez formularz zgłoszeniowy lub drogą mailową.


EFS Dofinansowano ze środków Uni EuropejskiejKapital Ludzki


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/klejdysz/public_html/animalingua.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/klejdysz/public_html/animalingua.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 654